Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na autostradzie w okolicach miejscowości Chrząstów Wielki w gminie Parzęczew. Zginął 64-letni mężczyzna kierujący alfa romeo.

27 grudnia 2018 roku około godziny 19.15 na autostradzie A2 w kierunku na Warszawę doszło do zderzenia dwóch aut. Jak wynika z wstępnych ustaleń 64-letni kierujący alfą romeo , z nieustalonych przyczyn, najechał na prawa tylna cześć zestawu  ciężarowego mercedesa z naczepą kierowanego przez 47-latka.tir w tym czasie wyprzedzany był przez inną „ciężarówkę”. W wyniku uderzenia alfa przemieściła się na lewą stronę jezdni i uderzyła w bariery energochłonne. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący „osobówką” mieszkaniec Poznania zmarł. Policjanci przy udziale prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca wypadku i pojazdów. Wykonali dokumentacje fotograficzną.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.