Mapka z zaznaczonymi przejazdami kolejowymi na trasie Zgierz-Kutno

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dot. likwidacji przejazdów kolejowych w związku z przebudową i modernizacją linii kolejowej nr 16 na odcinku Zgierz - Kutno.

W dniach 8-22.02.2019 r. konsultacje odbywają się pod adresem:

https://mamzdanie.org.pl/apex/f?p=600:301:16350293694506::NO:RP:P301_ID:421&cs=1JaUOJ1oVS3af21O3rVkZiVMPIo8

W celu zapoznania się z projektowanymi rozwiązaniami prosimy o kliknięcie w link: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1T5-O3Y7eODFXbW8e4xv_7452Cs-FtRbR (po włączeniu mapy po lewej stronie pokaże się lista przejazdów po kliknięciu na wybrany przejazd pokaże się opis dotyczący planowanych prac).

Na wyświetlonej mapie przedstawiono lokalizacyjnie wstępnie wytypowane przejazdy do likwidacji wraz z opisem w jaki sposób została zapewniona komunikacja terenów, które mogły zostać odcięte od dostępu do drogi publicznej. Prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami i zgłaszanie uwag. W celu precyzyjnego określenia którego przejazdu dotyczą Państwa uwagi proszę o podanie nr punktu z opisu na mapie.

W przypadku uwag (zgody lub sprzeciwu) można dodać komentarz w oknie "komentarze" na stronie mamzdanie.pl.

Uwagi można też wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat przeznaczonych do likwidacji przejazdów kolejowych w ramach opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu pn. "Usprawnienie kolejowego połączenia Łódź – Kutno poprzez budowę linii kolejowej lub modernizację istniejących linii". Zebrane opinie będą jedną z wytycznych dla dalszych prac projektowych nad przebudową linii kolejowej nr 16.

Rafał Staniszewski
BBF sp. z o.o.