Baner wernisażu wystawy

W dniu 15 marca 2019 roku o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy do Galerii Parku Kulturowego Miasto Tkaczy (ul. ks. Sz. Rembowskiego 1) na wernisaż wystawy "Wiosenna miłość". Będziemy mogli podziwiać malarstwo i rysunki Janusza Reszke przy dźwiękach muzyki na żywo i pysznym poczęstunku.

Janusz Andrzej Reszka - artysta tworzący od lat dziecięcych. Absolwent LSP w Łodzi. W latach 1975-1987 związany z Grupą Malarzy w Kazimierzu Dolnym. W 1988 roku opuścił Polskę i zamieszkał w Paryżu. Pracował jako konserwator i restaurator obrazów, równocześnie uprawiając malarstwo sztalugowe oraz fresk.

Styl prezentowany przez Janusza Andrzeja Reszkę to postkubizm chromatyczny. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych i muzeach w wielu krajach Europy, w USA, Australii, Izraelu, Syrii, Kuwejcie czy Tunezji.

W Galerii Miasta Tkaczy będziemy mogli podziwiać jego kunszt do 12 kwietnia 2019 roku.

Zapraszamy, wstęp wolny.

Źródło: Facebook wydarzenia

Do pobrania: 
Baner wernisażu wystawy (jpg) (112.1KB)

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.