Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

26 marca 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Wiceszef MSWiA podziękował łódzkim strażakom za wzorową służbę, dzięki której nasza formacja cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym. W swoim wystąpieniu Jarosław Zieliński przedstawił zasady finansowania zakupów samochodów ratowniczo-gaśniczych i innego specjalistycznego sprzętu pożarniczego ze szczególnym uwzględnieniem zakupów realizowanych na potrzeby OSP. Minister podkreślił rangę jednostek ochotniczych straży pożarnych w systemie bezpieczeństwa województwa i kraju.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.