Publikujemy informację Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu na temat naboru wniosków o udzielenie pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu ogłasza
od dnia 02.04.2020 r. do odwołania nabór wniosków na udzielenie niskoprocentowej pożyczki z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców (zatrudniających 1-9 osób)

przyznawanej na podstawie art. 15zzd ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

Wnioski można składać w następujący sposób:

1. WERSJA PAPIEROWA składa się z:

• 2 egzemplarzy umowy,

• wniosku,

• wzoru wniosku o umorzenie.

Na etapie składania wniosku umowa musi być już podpisana (czytelnie wraz z pieczątką ) przez mikroprzedsiębiorcę. Niepodpisanie umowy będzie skutkowało koniecznością ponownej wizyty w urzędzie celem podpisania umowy. Wnioski należy wrzucić do skrzynki wystawionej przed Powiatowym Urzędem Pracy w Zgierzu, ul. Barona 10 z napisem „TARCZA ANTYKRYZYSOWA” lub wysłać na adres:  Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu, 95- 100 Zgierz ul. Barona 10 z dopiskiem „Tarcza antykryzysowa".

2. WERSJA ELEKTRONICZNA poprzez platformę praca.gov.pl lub e-PUAP (opatrzone podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym).


Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu dzwoniąc pod nr telefonu: 42 714-12-64 lub 714-12-66.

Z uwagi na dużą ilość telefonów prosimy o cierpliwość i kierowanie zapytań drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji oraz wzory wniosków i umowa są dostępne do pobrania na stronie: https://zgierz.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-prze...


Artykuły promocyjne