Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”. Celem webinarium jest zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji.

Najbliższe webinarium odbędzie się:

12 maja 2021 roku w godz. 10:00 – 11:15 (rekrutacja do 10 maja 2021 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4803-webinarium-pn-wypromuj-swoj-projekt-obowiazki-informacyjno-promocyjne-beneficjentow-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego-na-lata-2014-2020 wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. 

Istnieje możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań należy kontaktować się z organizatorem.

Dla kogo?

Z webinarium mogą skorzystać beneficjenci realizujący projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz wszyscy zainteresowani przedmiotową tematyką.

Program webinarium

1. Wprowadzenie do webinarium.

2. Obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjenta realizującego projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, dotyczące:

- zasad promocji i oznakowania projektów umów podpisanych do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r. oraz po 1 stycznia 2021 r.

W szczególności:

• działania informacyjno-promocyjne oraz ich udokumentowanie;

• sposób przygotowania strony internetowej oraz prawidłowe oznaczenie miejsca projektu;

• zastosowanie znaków graficznych.

3. Najczęściej popełniane błędy.

4. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

5. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.


Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi, ul. Moniuszki 7/9

Tel.: 42 663 31 07; 42 663 34 05; 42 291 97 60

e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiat Zgierz: Wypromuj swój projekt