Plakat promujący film

W najbliższy weekend (5, 6 i 7 sierpnia 2022 r.) w kinie w Starym Młynie zobaczycie premierę hitowej francuskiej komedii "A oni dalej grzeszą, dobry Boże". (Facebook wydarzenia).

O filmie:

To trzecia część opowieści o skomplikowanych relacjach rodziny państwa Verneuil. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią... Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Harmonogram pokazów:

  • 5, 6 i 7 sierpnia o godz. 19:00;
  • 12, 13 i 14 sierpnia o godz. 19:00.

Bilety:

Bilety dostępne przez stronę: https://bilety.starymlynzgierz.pl/ oraz w kasie w Starym Młynie (ul. Długa 41A).

  • 16 zł - ulgowy (przysługuje dzieciom do lat 6, dzieciom i młodzieży szkolnej do ukończenia szkoły średniej, za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej),
  • 18 zł - studencki i seniorski (przysługuje studentom_tkom za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji emeryta_tki / rencisty_tki),
  • 20 zł - normalny.

Zobacz też: Repertuar i opis filmów na stronie Starego Młyna

Źródło: facebook.com/kinowstarymmlynie