okładka gazety

Przed Wami drugi (wiosenny) numer młodzieżowej gazety "Cebula".

W tym wydaniu znajdziecie sporo powalentynkowych refleksji – zarówno w formie komiksowej, jak również recenzji literackich i filmowych. Cebula skupia się jednak przede wszystkim na tym, co autentycznie rozpala nasze serca, dlatego zachęcamy do lektury relacji z 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tym numerem ruszamy także z nowym cyklem wywiadów "Milo mi poznać… Odkrywamy zgierskie talenty". Tym razem rozmawialiśmy z charakteryzatorką - Karoliną Dębowską.

W gazecie przeczytacie także o takich zjawiskach jak zakupy w lumpeksach, które swoich fanów mają niemal w każdej grupie wiekowej oraz o sportach, które można uprawiać wspólnie ze swoim czworonogiem. Aktualny numer poszerzony jest o część rozrywkową – znajdziecie w Cebuli krzyżówkę i zgierską wykreślankę. Nie zabraknie także strony poświęconej poezji!

Okładkę numeru zaprojektował Jan Andrzejczak.

Redakcję tworzą: Jan Andrzejczak, Krzysztof Andrzejczak, Kalina Biernacka, Oliwia Gałązka, Aleksandra Garbolińska, Agata Konieczna, Aleksandra Krysicka, Wojciech Medyński, Jakub Potakowski, Julia Słomka, Gabrysia Smulczyk, Alicja Ślaska, Barbara Wieczorek i Anna Zmitrowicz.

Nowego numeru szukajcie oczywiście w Starym Młynie (ul. Długa 41a).

Miłej lektury!

Źródło: Stary Młyn