plakat informacyjny

Centrum Kultury Dziecka (CKD - ul. ks. Sz. Rembowskiego 17) zaprasza.

Już 13 marca 2023 roku uruchamiamy zapisy na tradycyjne, przedświąteczne gotowanie. Dla dzieci powyżej 7 roku życia w ramach Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata (24 marca godz. 16:30) oraz dla zespołów rodzinnych, które będzie pierwszą Kreatywną Kuźnią Familijną (25 marca godz. 10:00) tego roku.

Ostatni weekend marca będzie bardzo intensywny, ponieważ poza wielkanocnymi kulinarnymi niespodziankami czeka nas także Bajkobranie (26 marca godz. 16:00). Ponownie w swoim domu tkacza będziemy gościć grupę O!Teatr kierowanym dla dzieci starszych. Tym razem z interpretacją słynnej książki Janusza Korczaka o przygodach, a właściwie trudach Maciusia, chłopca, który został królem. Zapisy elektroniczne dostępne będą od 20.03.2023 r.

W tym roku święta Wielkiej Nocy przypadają już w pierwszej połowie kwietnia, dlatego też naszą Kreatywną Przestrzeń organizujemy już 2 kwietnia (godz. 10-13)! Nie zabraknie ciekawych rękodzielniczych warsztatów, występu najmłodszej grupy Zespołu Pieśni i Tańca "Boruta", a także uwielbianej przez Wasze dzieci zabawy "Na tropie wielkanocnych jajek". Na to BEZPŁATNE wydarzenie zapraszamy dzieci w różnym wieku. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy, co oznacza, że może być tłoczno i trzeba będzie poczekać np. w kolejce do zabawy lub warsztatów.

Źródło: Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Do pobrania: 
Plakat informacyjny (jpg) (204.27KB)