Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

Samochody na abonament to oferta, która zdobywa popularność wśród klientów na całym świecie. Dzięki niej użytkownicy mogą na co dzień korzystać z nowych aut na bardzo prostych zasadach, bez ponoszenia wysokich kosztów. Na czym polega oferta i jakie przynosi korzyści?

Samochody na abonament, czyli nowe auto, kiedy tylko zapragniesz

Nowy samochód to dla wielu osób pożądane rozwiązanie – oznacza nie tylko nienaganną estetykę karoserii i wnętrza, ale także najnowocześniejsze rozwiązania, wysoką niezawodność oraz wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Ze względu na wysokie ceny aut w salonach, nie jest to rozwiązanie, po które sięgają wszyscy. Samochody na abonament to usługa, która jest w stanie to zmienić – dzięki niej nie trzeba bowiem decydować się na zakup czy długoterminowe zobowiązania, aby na co dzień móc jeździć nowym autem.

Auta na abonament to oferta o bardzo prostych zasadach – klient otrzymuje do swojej dyspozycji na pełen rok wybrany model samochodu i jest to auto prosto z salonu, w stanie fabrycznym. W zamian płaci comiesięczny abonament, tak jak za telewizję czy Internet. Może przy tym korzystać z pojazdu tak, jak z własnego samochodu – ograniczenia są naprawdę niewielkie. Po upływie 12 miesięcy zwraca się auto i można zdecydować się na kolejną umowę – w takim wypadku otrzymuje się następny nowy model samochodu. W efekcie co roku można jeździć innym modelem prosto z salonu, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

Jaki abonament na samochód wybrać?

Samochody na abonament to oferta, w której koszty są zależne od wybranego modelu samochodu oraz dodatkowych usług, jakie mogą być zawarte w abonamencie. Klient może wybierać wśród kilku opcji, od standardowego abonamentu, w ramach którego otrzymuje się nowy samochód na gwarancji producenta, po pakiet rozbudowany o usługi związane z codziennym użytkowaniem auta. Wśród dodatkowych usług znajdują się np.:

  • pełne ubezpieczenie AC i OC,
  • assistance i samochód zastępczy,
  • serwisowanie i przeglądy w ASO,
  • opony całoroczne lub opony zimowe wraz z wymianą i przechowywaniem.

Można dobrać odpowiedni dla siebie pakiet, który będzie zgodny z oczekiwaniami i potrzebami, a przy tym zadowoli klienta również pod względem ceny.

W jakiej sytuacji sprawdzi się auto na abonament?

Samochód w abonamencie to rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby na co dzień jeździć nowym autem, ale nie chce ponosić związanych z tym wysokich kosztów czy podejmować się długotrwałych zobowiązań. Usługa pozwala zyskać nowoczesny model ulubionej marki na pełne 12 miesięcy i korzystać z niego przy bardzo niskich ograniczeniach, obejmujących głównie roczny limit kilometrów.

Samochody na abonament sprawdzą się świetnie u praktycznie każdego klienta. Wybierają je użytkownicy, którym zależy na dobrym wizerunku – np. właściciele firm czy osoby na wysokich stanowiskach, dla których nowoczesne auto to wizytówka. Są także wyborem miłośników motoryzacji, dla których częsta zmiana auta jest okazją do wypróbowania wielu wymarzonych modeli. Jest to również świetna opcja dla osób prywatnych lub firm, które chcą wypróbować dany model auta przed zakupem - przez rok można dobrze sprawdzić samochód pod względem wygody i bezpieczeństwa jazdy oraz awaryjności.

Samochody na abonament – czy to korzystna opcja?