Krajobrazy z lotu ptaka na wystawie Damiana Redlickiego w Ozorkowie

Fotografie Damiana Redlickiego, wykonane z drona, odsłaniają nieznane piękno polskiego krajobrazu. Wernisaż jego prac, który odbył się 21 maja w Miejskim Ośrodku Kultury, przyciągnął licznych gości i miłośników fotografii.

  1. Wystawa Damiana Redlickiego w MOK.
  2. Fotografie z lotu ptaka.
  3. Krajobrazy niedostępne dla turysty.
  4. Wystawa dostępna do 6 września.

Fotografie wykonane z perspektywy lotu ptaka oferują zupełnie nowy sposób odkrywania polskich krajobrazów. Damian Redlicki, artysta fotografik, w swoich pracach uchwycił różnorodność polskiej przyrody, od górskich szczytów po nadmorskie rozlewiska.

Na wernisaż, który odbył się 21 maja, przybyło wielu przyjaciół artysty oraz zaproszonych gości. Wydarzenie poprzedził krótki koncert muzyki klasycznej, a samorząd powiatowy reprezentowała Joanna Mariankowska z Zarządu Powiatu Zgierskiego.

Zdjęcia Redlickiego pozwalają na odkrycie miejsc, które często są niedostępne dla przeciętnego turysty. Uchwycone przez artystę krajobrazy wywołują w odbiorcy chęć eksploracji i przygody.

Wystawę „Polska i jej piękno” można oglądać do 6 września. Prace Redlickiego nie tylko pokazują piękno polskiej natury, ale również budzą emocje i inspirują do poznawania kraju z nowej perspektywy.

Damian Redlicki, dzięki swoim fotografiom, oferuje unikalne spojrzenie na ojczyznę, które może zachęcić mieszkańców do odkrywania mniej znanych zakątków naszego kraju.


Na podstawie: Starostwo Powiatowe Zgierz