Wraca akcja rozdawania bratków na placu Kilińskiego!
Miłośnicy kwiatów, mamy dla Was dobrą wiadomość! Już w najbliższy czwartek będziecie mieli okazję zdobyć piękne bratki prosto z miejskich terenów. Wydarzenie to jest częścią corocznej akcji, która ma na celu usunięcie wiosennych kwiatów przed nadejściem lata.
  1. Odbiór bratków na placu Kilińskiego.
  2. Przygotuj się, zabierz ze sobą pojemnik.
  3. Możliwość otrzymania do 20 bratków na osobę.
  4. Akcja trwa od godziny 8:00 do wyczerpania zapasów.

W czwartek, 23 maja 2024 roku, mieszkańcy będą mogli przyjść na plac Kilińskiego i odebrać bratki, które dotychczas zdobiły miejskie tereny. To doskonała okazja, aby te urocze kwiaty znalazły nowy dom w Waszych ogrodach lub na balkonach.

Usuwanie bratków odbywa się w ramach przygotowań do sadzenia letnich kwiatów. Dzięki tej akcji możecie zyskać piękne rośliny za darmo, jednocześnie przyczyniając się do utrzymania estetyki naszego miasta.

Każda osoba, która przyjdzie na plac Kilińskiego, będzie mogła otrzymać do 20 bratków, jednak ich ostateczna liczba będzie zależna od zainteresowania i dostępności.

Ważne jest, aby zabrać ze sobą odpowiedni pojemnik do transportu kwiatów, co pozwoli na bezpieczne przetransportowanie ich do domu. Akcja rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do momentu rozdania ostatniego bratka.

To doskonała okazja, by wziąć udział w lokalnej inicjatywie i upiększyć swoje otoczenie. Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy!


Według informacji z: Urząd Miasta Zgierz