Ślizgawki na lodowisku MOSiR - bilety online, wypożyczalnia łyżew i honorowane karty

W Zgierz zimowy sezon zaczyna się od ślizgawek organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w terminie 08-14.12.2025. Na tafli spotkają się rodziny, amatorzy łyżwiarstwa i osoby, które chcą tylko popracować nad balansowaniem na lodzie. Organizator przygotował też wygodne opcje wejścia i wypożyczalnię łyżew, by każdy mógł wprost z domu przyjść na trening lub niedzielny wypad.
Wypożyczalnia łyżew będzie działać w godzinach trwania ślizgawek, więc osoby bez własnego sprzętu nie muszą się martwić. MOSiR informuje też o możliwości zakupu biletów przez internet — warto skorzystać z tej opcji, by uniknąć kolejek przy kasie i dobrze zaplanować wizytę.
Na miejscu honorowane są karty uprawniające do wejścia: MULTISPORT, FIT PROFIT, MEDICOVER SPORT oraz Zgierska Karta Mieszkańca. To praktyczne rozwiązanie dla rodzin i osób regularnie korzystających z obiektów sportowych. Organizator zachęca do przyjścia w ciepłych rękawiczkach i odpowiednim obuwiu — ślizganie ma być przyjemnością, a nie kłopotem z chłodem.
Organizatorem wydarzeń i źródłem informacji jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do zobaczenia na lodzie.
na podstawie: Urząd Miasta w Zgierzu.
Autor: krystian

