Logo zespołu

Klub AgRafKa (ul. Mielczarskiego 1 - budynek MOK) zaprasza 29 marca (piątek) 2019 r. o godz. 20:00 na koncert zespołu proAge.

Bilety w cenie 25 zł / 30 zł.

14 lutego 2019 nakładem Lynx Music ukazała się druga długogrająca płyta "MPD". Podobnie jak poprzednia płyta "Odmienny stan rzeczywistości”, została wydana w dwóch wersjach językowych.

Koncert w Agrafce jest elementem wiosennej trasy koncertowej MPD Spring Tour.

Zespół proAge tworzy muzykę stylistycznie trudną do jednoznacznego sklasyfikowania. Większość utworów osadzonych jest w klimatach progresywnego grania, jednak w repertuarze zespołu sporo jest utworów ciężkich, zahaczających o progresywny metal, jak i utworów łagodniejszych, klimatycznych i przestrzennych. Znak rozpoznawczy zespołu to ekspresyjny wokal, niebanalne teksty, pięknie współbrzmiący duet gitara-klawisze oraz solidna sekcja rytmiczna.

Obecny skład zespołu to:

  • Krzysztof Walczyk – klawisze,
  • Arek Grybek – perkusja,
  • Roman Simiński – bas,
  • Sławomir Jelonek – gitara,
  • Mariusz Filosek – wokal i teksty.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Klub AgRafKa


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.