Logo projektu

Dofinansujemy od 3 do 7 inicjatyw kulturalnych i kulturotwórczych na terenie Gminy Miasto Zgierz, w kwocie do 7000 zł brutto każda. Aplikować może każdy - od dzieciaka do seniora!

Centrum Kultury Dziecka (CKD) w Zgierzu zaprasza do składania aplikacji w konkursie na inicjatywy lokalne, dofinansowanym w ramach projektu "Kultura na ulice", realizowanym przez CKD, dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu DOM KULTURY+ Inicjatywy lokalne 2019.

Zgłoszenie do konkursu (formularz zgłoszeniowy – aplikacja) należy:

  • przesłać w terminie do dnia 10 lipca 2019 r. do godz. 23:59 na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując: DK+ Inicjatywy lokalne, „........./tu nazwa inicjtywy/.........”
  • lub dostarczyć w zamkniętej kopercie osobiście do Centrum Kultury Dziecka, filii nr 1 MOK w Zgierzu, ul. Rembowskiego 17 do dnia 10 lipca 2019 r. do godz. 16:00 z dopiskiem: DK+ Inicjatywy lokalne, „........./tu nazwa inicjatywy/.........”

Źródło: Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu