Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

Implanty stomatologiczne stosuje się przy uzupełnianiu braków w naturalnym uzębieniu. Doskonale zastępują naturalne zęby, zapewniają wygodę użytkowania, są trwałe i swoim kolorem przypominają naturalne szkliwo. Dzięki temu nie wyróżniają się na tle zachowanych, naturalnych zębów. Przed przeprowadzeniem zabiegu, warto zweryfikować, czy implanty zakłada wykwalifikowany i dokładny lekarz, posiadający odpowiednie doświadczenie. Stomatolodzy pracujący w gabinetach produkują implanty Żoliborz to miejsce, w którym znajdziemy największą ilość doświadczonych specjalistów. Pełnią oni całą usług w zakresie takim jak:

  • wszczepienie implantu,
  • odsłonięcie implantu,
  • zastosowanie korony tymczasowej na implancie,
  • wstawienie korony licowanej porcelaną na metalu,
  • zastosowanie korony pełnoceramicznej.

Implanty - informacje, cena, zalety

Czym są implanty zębowe?

Implant zębowy to śruba wykonana z tytanu lub tlenku cyrkonu. Jest to sztuczny korzeń zęba zastępujący ubytek powstały w wyniku uszczerbku. Zostaje zamocowana w kości pacjenta. Na implant nakłada się koronę za pomocą odpowiednich łączników. W zależności od indywidualnej oceny ubytków pacjenta dobierany jest adekwatny rodzaj implantu, który pomaga uzyskać idealny uśmiech. Implantami zębowymi mogą się zainteresować się pacjenci, którzy dążą do poprawy wyglądu swojego uzębienia. Implanty są dobrą metodą na uzupełnienie pojedynczych, jak i większych braków. Implanty zębowe są w zupełności przyswajane przez ludzki organizm, a dodatkowo pomagają utrzymać prawidłową pracę mięśni twarzy i przeciwdziałają zanikowi kości. Nowe zaawansowane technologie pozwalają odbudować nawet zęby, których pacjent nie ma od wielu lat. Implanty służą pacjentom długie lata.

 

Czym zajmuje się implantologia w Warszawie?

Proces odbudowy uzębienia odbywa się na kilku wizytach, często pierwsza konsultacja pozwala ustalić warunki do implantacji. Kolejna wizyta to zabieg wszczepienia. Coraz częściej gabinety w przypadku odrzucenia przez organizm implantu, z przyczyn niezależnych od pacjenta, darmowo ponawiają proces wszczepienia. Lekarz zajmujący się pacjentem, po dokładnym badaniu i wywiadzie oraz diagnostyce radiologicznej tworzy plan leczenia. Badanie pantomograficzne daje szczegółowe informacje o stanie kości i wspomaga proces planowania. Zabieg zazwyczaj odbywa się na drugiej wizycie. Polega na zrobieniu otworu w kości i wprowadzeniu wszczepu. Dopiero kilka miesięcy później na implantach przeprowadza się odbudowę protetyczną i uzyskuje się ostateczny wygląd uzębienia. Na ostatniej wizycie ocenia się końcowy stan uzębienia.

Dlaczego warto zdecydować się na protetykę stomatologiczną w Warszawie?

Każdy utracony ząb powinien zostać odtworzony. Pozostawienie miejsca po usuniętym zębie bez uzupełnienia wywołuje może powodować niepokojące konsekwencje, między innymi:

  • zęby pobliskie z bezzębnym odcinkiem dziąsła zmieniają swoje położenie,
  • zwiększają się przestrzenie między pozostałymi zębami,
  • zmiana położenia dotyka również zębów przeciwstawnych, które wysuwają się w kierunku bezzębnego dziąsła.

Implanty Warszawa cena

Ceny implantów w Warszawie zależą od wielu czynników. Zazwyczaj każdy protetyk indywidualnie określa cenę za świadczone usługi. Niezbędny jest wybór odpowiedniego gabinetu do przeprowadzenia implantacji. Wstawianie implantu zębowego składa się z kilku etapów, dlatego powinno się porównać, w jaki sposób gabinety naliczają opłaty za wstawianie implantu, całościowo czy za poszczególne etapy. W Warszawie koszt implantów uzależniony jest od zaufania do firmy, używanych metod i produktów oraz poziomu, jakości obsługi.

1000 Znaków do wykorzystania