Powiat Zgierz: Prymusi wśród maturzystów

1 min czytania

Mogą pochwalić się wzorowym zachowaniem i wysoką średnią ocen, biorą udział w olimpiadach wiedzy, angażują się w życie szkoły, a także pomagają innym. Siedemnastu tegorocznych maturzystów z powiatowych szkół zostało wyróżnionych stypendium Nasz Prymus”.

W tym roku z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół, nie mogliśmy podziękować abiturientom osobiście, dlatego przekazaliśmy do szkół listy gratulacyjne wraz z informacją o wysokości przyznanego stypendium.

Uczniowie otrzymali granty, w wysokości od 500 do 1 000 zł. __ _Powiat zgierski nie narzeka na brak uzdolnionych i pilnych uczniów _ mówi Dominik Gabrysiak, wicestarosta zgierski, który jest odpowiedzialny za powiatową oświatę. Drzemie w nich ogromny potencjał, który staramy się dostrzegać, wspierać i nagradzać.

Poniżej prezentujemy listę wszystkich nagrodzonych stypendystów.

Starostwo Powiatowe w Zgierzu,

powiat.zgierz.pl/aktualnosci/2020/czerwiec-2020/prymusi-wsrod-maturzystow# cnt

Autor: krystian