Zmiany w kursowaniu autobusu linii 6 w rejonie dworca Łódź Kaliska 18 czerwca
W związku z nadchodzącym koncertem Roda Stewarta, mieszkańcy muszą przygotować się na zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Autobus linii nr 6 nie będzie zatrzymywał się na przystanku Bandurskiego – dworzec Łódź Kaliska w określonych godzinach.
  1. Zmiana dotyczy dnia 18 czerwca 2024 roku.
  2. Godziny objazdu: 19:15-20:45.
  3. Przystanek wyłączony z ruchu: Bandurskiego – dworzec Łódź Kaliska.
  4. Objazd związany z koncertem Roda Stewarta w Atlas Arenie.

W dniu 18 czerwca 2024 roku, w godzinach od 19:15 do 20:45, autobus linii nr 6 nie będzie obsługiwał przystanku Bandurskiego – dworzec Łódź Kaliska. Zmiana ta jest wynikiem organizacji koncertu Roda Stewarta, który odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia objazdów zostaną ustalone przez Nadzór Ruchu MPK - Łódź, co oznacza, że mogą one być dostosowywane w zależności od sytuacji na miejscu. Warto więc śledzić komunikaty MPK Łódź na bieżąco, aby uniknąć niepotrzebnych utrudnień.

Organizatorzy przepraszają za wszelkie niedogodności związane z tymczasową zmianą trasy autobusu. Prosimy pasażerów o uwzględnienie tych zmian w swoich planach podróży i ewentualne poszukiwanie alternatywnych środków transportu w tym czasie.

Koncert Roda Stewarta to jedno z większych wydarzeń muzycznych tego roku, dlatego też można spodziewać się wzmożonego ruchu w rejonie Atlas Areny. Wszyscy wybierający się na koncert powinni rozważyć wcześniejsze przybycie, aby uniknąć opóźnień i tłumów.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.


Wg inf z: UM Zgierz