Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

W związku z przebudową i modernizacją linii kolejowej nr 16 na odcinku Zgierz - Kutno,  zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących likwidacji przejazdów kolejowychCelem konsultacji jest zebranie opinii na temat przeznaczonych do likwidacji przejazdów kolejowych w ramach opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu pn. „Usprawnienie kolejowego połączenia Łódź – Kutno poprzez budowę linii kolejowej lub modernizację istniejących linii”. Zebrane opinie będą jedną z wytycznych dla dalszych prac projektowych nad przebudową linii kolejowej nr 16.

Konsultacje odbywają się pod tym adresem: 

https://bit.ly/2EccTCr

Po wejściu na stronę w oknie "Treść konsultacji" jest link do mapy z przedstawionymi lokalizacjami przejazdów do likwidacji. Po włączeniu mapy po lewej stronie pokaże się lista przejazdów. Po kliknięciu na wybrany przejazd pojawi się opis dotyczący planowanych prac. W przypadku uwag (zgody lub sprzeciwu) można dodać komentarza w oknie "komentarze" na stronie mamzdanie.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

Powiat Zgierz: Wypowiedz się ws. likwidacji przejazdów kolejowych na...