16 kwietnia 2019r. o godzinie 11.00 na świetlicy zgierskiej jednostki policji odbyło się spotkanie Wielkanocne Służb Mundurowych powiatu zgierskiego. W tym roku spotkanie wyjątkowe, ponieważ organizowane wspólnie przez policję, straż pożarną oraz straż miejską z terenu powiatu. Mundurowi dzielili się świątecznymi życzeniami z przedstawicielami samorządów oraz zaproszonymi gośćmi.

Spotkanie Wielkanocne rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Zgierzu mł. insp. Wojciech Włodarczyk, który złożył wszystkim gościom życzenia radosnych oraz spokojnych świąt. Szczególnie ciepłe życzenia skierował do przedstawicieli wszystkich służb mundurowych, którzy na co dzień pełnią ciężką i wymagającą służbę. Następnie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi p. Włodzimierz Kalinowski odczytał list skierowany do uczestników uroczystości przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego.

Następnie wszystkim funkcjonariuszom życzenia składali zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP p. Marek Matuszewski, Starosta Zgierski p. Bogdaj Jarota, Prezydent Miasta Zgierza p. Przemysław Staniszewski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej bryg. Paweł Malinowski, a także Proboszcz Parafii Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu ks. Kanonik Andrzej Chmielewski, który pobłogosławił wielkanocne pokarmy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.