Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zgierz

Najlepsze dmuchane baseny do ogrodu

Nadmuchiwane baseny to świetny sposób na posiadanie basenu w ogrodzie. Są niedrogie, przenośne i łatwe w konfiguracji. Wszystkie te cechy sprawiają, że są idealne dla tych, którzy nie mają własnego basenu lub potrzebują czegoś tymczasowego, gdy przenoszą się z jednego domu do drugiego. Jednak nadmuchiwane baseny mogą być trudne w utrzymaniu, ponieważ wymagają więcej opieki niż tradycyjne baseny, ponieważ woda nie zawsze jest świeża, a chlor jest potrzebny częściej. Są również znacznie mniejsze niż konwencjonalne baseny, co oznacza, że dzieci mogą w ogóle nie być w stanie z nich korzystać.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar basenu do swojego ogrodu

Aby mieć piękny ogród, ważne jest, aby zachować wielkość basenu. Musisz wiedzieć, ile wody i ile roślin chcesz mieć w swoim ogrodzie, a następnie obliczyć wielkość basenu, którego potrzebujesz. Dmuchane zabawki basenowe to świetny sposób na zabawę na słońcu. Nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w konfiguracji. Najlepsze dmuchane zabawki basenowe dla dzieci powinny być kolorowe, łatwe w użyciu i trwałe. Ważne jest, aby upewnić się, że kupujesz dmuchaną zabawkę od renomowanego producenta i że została ona przetestowana pod kątem bezpieczeństwa. Istotne są również odpowiedniej jakości kąpielówki, bokserki, szorty i spodenki kąpielowe.

  • Ilość wody: objętość wody w basenie powinna być wystarczająco duża, aby pomieścić wzrost roślin i utrzymać zdrowe życie wodne, jednocześnie pozostawiając miejsce na ustabilizowanie się poziomu chemikaliów.

  • Liczba roślin: zsumuj wszystkie rośliny, które będą w twoim ogrodzie i dodaj 2-3 więcej na każde 20'x20' obszaru, który pozostanie pusty po określeniu wielkości twojego basenu.

  • Wielkość obszaru: oblicz powierzchnię, którą chcesz dla swojego ogrodu, mnożąc 20'x20' i dodając

Najpopularniejszy rozmiar basenu ogrodowego to 18 'x 6'. Działa to dobrze, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na swoim podwórku. Możesz również uzyskać baseny o niestandardowych rozmiarach, jeśli potrzebujesz czegoś innego. Ważne jest, aby upewnić się, że wokół basenu jest wystarczająco dużo miejsca, aby ludzie mogli po nim chodzić w razie potrzeby. Jeśli chcesz, aby Twoi goście mogli cieszyć się całym podwórkiem, upewnij się, że nadal mają dostęp do innych obszarów bez wchodzenia do wody.

Jak ustawić nadmuchiwany basen

Przede wszystkim opróżnij dmuchany materac, siadając na nim i obracając się w przód iw tył. Następnie zlokalizuj pompę. Można to znaleźć w sklepie spożywczym lub sklepie dla majsterkowiczów. Przymocuj pompkę do dmuchanego materaca i włącz ją. Pełne napełnienie basenu zajmie około dziesięciu minut. Kiedy Twój basen jest napompowany, musisz dodać wodę! Napełnij wiadro wodą z kranu i wlej ją do basenu jedną ręką od góry - uważaj, aby nie wylać z obu rąk, ponieważ może to spowodować problemy z równowagą.