Zabiegi z sonicznymi szczotkami – jakie maski wybrać?

Zabiegi z wykorzystaniem sonicznych szczotek zachęcają do tego, by zawsze sięgnąć po maskę ochronną. Tylko jaka będzie dobra? Po jaką maskę sięgnąć? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Maski ochronne – co oferuje nam rynek?

Trzeba przyznać, że zarówno producenci, jak i dystrybutorzy masek ochronnych stanęli na wysokości zadania, ponieważ do wyboru mamy całkiem spory wybór masek ochronnych. Na ich tle wyróżnia się maska antywirusowa, zwana też antysmogową, czyli maska ffp2 apteka oczywiście też ma ją w swojej ofercie. Tuż obok nich czekają również maski FFP3, czy maseczki chirurgiczne. Dodatkowo bardzo liczną grupę stanowią także maski bawełniane, zwane potocznie maskami wielorazowymi, ponieważ oferowane są w szerokiej palecie wzorów i kolorów.

Maski ochronne do zabiegów z sonicznymi szczotkami – które wybrać?

Na pierwszy rzut oka można uznać, że do zabiegów, w których wykorzystywana jest szczotka soniczna do twarzy sprawdzą się wszystkie wspomniane maski ochronne. Jednak nic bardziej mylnego i lepiej mieć tego świadomość, jeśli nie chcemy narazić swoich klientów na niebezpieczeństwo. Jeśli chcemy zapewnić im sterylne i bezpieczne warunki do zabiegów, to dobrym wyborem będzie maska FFP2. Jest w stanie zatrzymać większość zanieczyszczeń, w tym również wirusy, czy bakterie, więc jeśli po nie sięgniemy, to również będziemy o wiele bezpieczniejsi, a same zabiegi oczyszczające z wykorzystaniem szczotek sonicznych będą zawsze przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze.