Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Koźlu - adres, godziny, karta biblioteczna

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Koźlu - adres, godziny, karta biblioteczna

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie w Koźlu to lokalny punkt wypożyczania dla mieszkańców południowej części gminy. Mieści się przy ul. Tadeusza Kościuszki 27 i oferuje podstawowy zakres usług: wypożyczanie książek oraz czytelnię. To dogodna opcja dla tych, którzy nie chcą dojeżdżać do głównej siedziby biblioteki w Strykowie.

Chcę poznać adres i kontaktKontakt i lokalizacja Chcę wyrobić kartę bibliotecznąJak wyrobić kartę biblioteczną? Chcę poznać zasady wypożyczaniaZasady wypożyczeń Chcę sprawdzić dostępność książek onlineKatalog online Szukam szybkich odpowiedzi na pytaniaFAQ

Kontakt i lokalizacja

To budynek położony w centralnej części miejscowości, z łatwym dostępem dla mieszkańców osiedla.

Przed wizytą warto potwierdzić godziny otwarcia bezpośrednio w filii.

Jak wyrobić kartę biblioteczną?

Karta biblioteczna uprawnia do korzystania ze wszystkich filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie. Do wyrobienia potrzebny jest dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia wymagana jest obecność opiekuna prawnego oraz jego zgoda.

Kartę można wyrobić w dowolnej filii biblioteki — również w Koźlu, jeśli filia oferuje tę usługę. W przypadku braku takiej możliwości w lokalnym punkcie, należy udać się do głównej siedziby w Strykowie.

Zasady wypożyczeń

Regulamin wypożyczeń obowiązuje jednolity we wszystkich filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie. Szczegółowe limity (liczba książek, czas wypożyczenia, możliwość prolongaty) oraz wysokość ewentualnych opłat za przetrzymanie określa regulamin dostępny w bibliotece lub na stronie głównej instytucji.

Zwroty można dokonywać w dowolnej filii — niekoniecznie tam, gdzie książka została wypożyczona.

Katalog online

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie udostępnia katalog online, który umożliwia przeglądanie zbiorów, sprawdzanie dostępności pozycji oraz składanie zamówień na książki. Szczegóły dotyczące adresu katalogu i sposobu logowania znajdują się na oficjalnej stronie biblioteki.

FAQ

1. Gdzie znajduje się filia biblioteki w Koźlu? Filia mieści się przy ul. Tadeusza Kościuszki 27, 95-010 Koźle.

2. Jakie są godziny otwarcia filii w Koźlu? Godziny otwarcia warto potwierdzić bezpośrednio przed wizytą.

3. Czy filia w Koźlu ma własny telefon? Nie — filia nie posiada bezpośredniego numeru telefonu.

4. Gdzie wyrobić kartę biblioteczną? W dowolnej filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie lub w głównej siedzibie w Strykowie — z dowodem osobistym (dla niepełnoletnich z opiekunem).

5. Ile książek mogę wypożyczyć i na jak długo? Szczegółowe limity określa regulamin biblioteki — dostępny w filiach i na stronie głównej instytucji.

6. Czy mogę zwrócić książkę w innej filii niż ta, z której ją wypożyczyłem? Tak — zwroty są przyjmowane we wszystkich filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie.

7. Jak szukać książek w katalogu online? Przez system katalogowy dostępny na stronie głównej biblioteki — umożliwia wyszukiwanie po tytule, autorze i sprawdzanie dostępności.

8. Czy w bibliotece można korzystać z czytelni? Tak — filia w Koźlu oferuje dostęp do czytelni.

Materiał źródłowy stanowiła strona strykow.pl. Dane mogą się zmieniać; pamiętaj, warto sprawdzić je na oficjalnej stronie.