Odzyskaj swoje pieniądze już teraz z BorsukPodatki.pl. Rozliczenie podatkowe z zagranicy przez Internet

Czy podatki zagraniczne mogą być łatwe i przyjemne? Borsuk Podatki od 2003 roku pomaga Polakom rozliczać się z pracy za granicą. Przełożyło się to na odzyskanie ponad 150 milionów euro ze zbyt wysoko naliczonych składek na podatek dochodowy. Co roku z usług doradców podatkowych korzysta tysiące naszych rodaków. Wszystko po to, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot podatku z zagranicy. W jaki sposób? Cała procedura przebiega drogą elektroniczną. Nie musisz wychodzić z domu, aby móc złożyć zeznanie podatkowe w Niemczech, Holandii, Danii czy Norwegii. Skorzystaj z biura rozliczeń zagranicznych już teraz!

Zwrot podatku z zagranicy. Odzyskaj pieniądze, które Ci się należą

Pracowałeś lub pracowałaś w Niemczech, Holandii, Danii, Belgii, Austrii lub w Czechach? Właśnie w prawie podatkowych tych krajów specjalizują się eksperci Borsuk Podatki na co dzień. Przez 20 lat udało się pomóc tysiącom Polaków, którzy chcieli szybko i bezstresowo rozliczyć się z podatku z zagranicy, jak również otrzymać zwrot nadpłaconych składek. Zdalnie, wygodnie i profesjonalnie, oszczędzisz czas i pieniądze. Zgłoś się do kancelarii Borsuk z niezbędnymi dokumentami, a wszystko załatwimy za Ciebie - m.in. rozliczenie podatku z Holandii (więcej dowiesz się na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/). 

Sprawdź, co musisz wiedzieć, aby otrzymać zwrot podatku!

Kto może ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy? Oczywiście każda osoba, która pracowała poza granicami kraju legalnie, a pracodawca odprowadzał składki na podatek dochodowy. Podobnie, jak w Polsce, pracownik otrzymuje dokument na wzór np. PIT-11. W Holandii jest to karta podatkowa jaaropgave, natomiast w Niemczech Lohnsteuerkarte. To na podstawie tych odcinków od wypłat wypełniane jest zeznanie podatkowe, które trafią później do wybranych urzędów skarbowych. Odzyskanie zwrotu podatku to tylko kilka kroków, a pieniądze trafią na Twoje konto!