Straż Miejska w Zgierzu: Pomagaliśmy podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czy można liczyć na bohaterów w mundurach, gdy grają serca? Oczywiście, że tak! Straż Miejska w Zgierzu kolejny raz stanęła na wysokości zadania, wspierając 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pokazując, że służbom bezpieczeństwa nie są obce ludzkie dramaty i potrzeby.
- Strażnicy miejscy w Zgierzu jako strażnicy dobra podczas WOŚP.
- Zbiórka środków na sprzęt medyczny dla dzieci i dorosłych z chorobami płuc.
- Długotrwałe wsparcie Straży Miejskiej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W ostatni weekend stycznia miasto Zgierz przemieniło się w arenę dobroczynności, gdzie straż miejska wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale i wielkim sercem. Funkcjonariusze straży nie tylko czuwali nad porządkiem, ale również byli wsparciem dla organizatorów i uczestników finału. Nie bez powodu mówi się, że czyny mówią głośniej niż słowa, a strażnicy miejscy udowodnili, że gotowość do pomocy jest dla nich wartością nadrzędną.
Podczas 32. Finału WOŚP, który odbył się w dniach 28 i 29 stycznia, mieszkańcy Zgierza mogli wspólnie z funkcjonariuszami dokładać swoją cegiełkę do szczytnej akcji. Zebrano fundusze na niezwykle ważny cel - zakup nowoczesnego sprzętu do walki z chorobami płuc. To dzięki takim inicjatywom możemy mieć nadzieję na lepszą przyszłość dla pacjentów zarówno najmłodszych, jak i tych starszych.
Tradycja wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Straż Miejską w Zgierzu jest długa i niepodważalna. W ich własnych słowach: Pomagamy WOŚP od wielu lat i będziemy pomagać do końca świata i o jeden dzień dłużej. To piękny przykład oddania i pasji, z jaką strażnicy miejscy podchodzą do swojej służby społeczności lokalnej.
Warto zastanowić się nad rolą, jaką w naszym życiu pełnią codzienne bohaterstwa. Czy nie uważamy ich czasem za coś oczywistego? Straż Miejska w Zgierzu, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przypomina o tym, że każdy z nas może być bohaterem, wystarczy tylko chcieć i działać. Warto brać z nich przykład i pamiętać, że wszelkie dobre uczynki, nawet te najmniejsze, mają wielką moc.
Na podstawie: Straż Miejska w Zgierzu
Ostatnie Artykuły

Kąpielisko Malinka z pozytywną oceną sanepidu. Woda nadaje się do kąpieli

Wyrzucił reklamówkę z auta w Zgierzu. Zapłacił 500 zł

Strzelał z wiatrówki w okna w Zgierzu. Policjanci znaleźli dwie sztuki broni

Maria Janyska z Zgierza łączy matematykę z lodem i walczy o kolejny medal

Co grozi za śmieci w lesie? Film wyjaśnia przepisy ochrony przyrody

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Nielegalne odpady w Lesie Chełmy. Sprawca zapłacił 500 zł

Upał zagraża zwierzętom. Woda i cień mogą ratować życie

Linia 6 z MUK nie zatrzyma się przy Atlas Arenie podczas koncertu

Jazz dla dzieci w Zgierzu. Stary Młyn otworzy się na swing

Drogi w gminie Zgierz po przebudowie. Są nowe perony i spowalniacze

Syreny zabrzmią w powiecie zgierskim. To będą tylko ćwiczenia

Kąpielisko Malinka znów działa. Sanepid potwierdził jakość wody

Hiszpańskie gitary zabrzmią w Sokolnikach-Lesie podczas Muzycznego Lata
Przydatne dane teleadresowe
- Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie - kontakt, filie, godziny otwarcia i karta czytelnika
- Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim - filie, karta i godziny
- Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Zgierzu - kontakt, filie, karta biblioteczna, katalog
- Sąd Rejonowy w Zgierzu - kontakt, wydziały, godziny i opłaty
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strykowie - kontakt, godziny, awarie
- ZUS Zgierz - kontakt, adres, rezerwacja wizyty i e-usługi
