Sukcesy i przyszłość Walking Football Jeże Zgierz - spotkanie z prezes Włodarczyk
W Zgierzu nie brakuje sportowych emocji! Miejscowy klub Walking Football Jeże Zgierz podsumowuje swoje osiągnięcia i planuje kolejne kroki.
  1. Spotkanie z Prezes Czesławą Włodarczyk i Starostą Zgierskim Bogdanem Jarotą zaowocowało podsumowaniem sukcesów i planów.
  2. Klub pochwalił się trofeami: pierwsze miejsce dla kobiet, trzecie dla mężczyzn oraz statuetką Fair Play.
  3. Nadchodzące wydarzenia to udział w europejskim turnieju w Holandii oraz lokalne rozgrywki w Aleksandrowie Łódzkim i Charzykowach.
  4. Kontynuacja naboru do drużyn – treningi odbywają się na boisku Orlik KS „Włókniarz”.

Podczas niedawnego spotkania w Starostwie Powiatowym, Prezes Walking Football Jeże Zgierz, Czesława Włodarczyk, miała okazję podziękować za wsparcie i patronat nad klubem. Z wdzięczności wręczyła Staroście Bogdanowi Jarocie klubowy szalik, który symbolizuje współpracę i zaangażowanie w rozwój lokalnego sportu. Włodarczyk w rozmowie podkreśliła: "Nasze drużyny nie ustają w dążeniu do doskonałości, co potwierdzają nasze ostatnie sukcesy i plany na przyszłość."

Jeże Zgierz kontynuują swoją sportową pasję, przygotowując się do kolejnych wyzwań. Zawodnicy, zarówno kobiety w wieku 40+ jak i mężczyźni 50+, mogą liczyć na intensywne treningi pod okiem założyciela klubu, Wojciecha Włodarczyka. Klub regularnie zaprasza nowych członków, którzy chcą spróbować swoich sił w piłce chodzonej, oferując im możliwość uczestniczenia w treningach oraz turniejach.

Dla zainteresowanych więcej informacji, Prezes klubu, Czesława Włodarczyk, pozostaje dostępna pod numerem telefonu 509 321 946.


Na podstawie: Starostwo Powiatowe Zgierz