
W Besiekierzu Rudnym już 14 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które może odmienić oblicze lokalnego biznesu. Spotkanie w ramach projektu PKB 314 to szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i poznanie inspirujących przedsiębiorców z powiatu zgierskiego.
- Biznesowa energia w Besiekierzu Rudnym na spotkaniu PKB 314
- Jak dołączyć do spotkania i co warto wiedzieć o projekcie PKB 314
Biznesowa energia w Besiekierzu Rudnym na spotkaniu PKB 314
Już w środę, 14 maja, ośrodek SALIO w Besiekierzu Rudnym stanie się miejscem pełnym biznesowych rozmów i nowych możliwości. To właśnie tam odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Powiatowe Kluby Biznesu PKB 314, która ma na celu integrację przedsiębiorców oraz wspieranie rozwoju firm działających w regionie.
Organizatorzy przygotowali program sprzyjający wymianie doświadczeń i budowaniu relacji biznesowych. To doskonała okazja, by poznać lokalnych liderów rynku oraz zaprezentować własne przedsięwzięcia. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Starosty Zgierskiego, Iwony Dąbek, co podkreśla jego znaczenie dla rozwoju gospodarczego powiatu.
Jak dołączyć do spotkania i co warto wiedzieć o projekcie PKB 314
Powiatowe Kluby Biznesu PKB 314 to ogólnopolska inicjatywa, która skupia przedsiębiorców z różnych branż, promując współpracę i wzajemne wsparcie. Spotkania takie jak to w Besiekierzu Rudnym są doskonałym miejscem do wymiany pomysłów oraz nawiązywania partnerstw biznesowych.
Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać swoje uczestnictwo bezpośrednio u organizatorów – szczegóły dotyczące zapisów dostępne są u koordynatorów projektu. Warto skorzystać z tej okazji, by poszerzyć swoje kontakty i zdobyć nowe inspiracje do rozwoju firmy.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w ośrodku SALIO przy ulicy Besiekierz Rudny 12. Udział jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej.
Źródło: Starostwo Powiatowe Zgierz