Ślizgawki wracają na cały tydzień. MOSiR przypomina zasady

FOT. UM Zgierz
W Zgierzu sezon na taflę nie zwalnia. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiada ślizgawki od 4 do 10 maja 2026 roku, więc lodowe zajęcie pozostaje w kalendarzu także na początku maja. Dla jednych to stały punkt tygodnia, dla innych okazja, by jeszcze raz wskoczyć na łyżwy, zanim lód zniknie na dobre.
Wypożyczalnia łyżew ma być czynna w godzinach ślizgawek, co ułatwi wejście na taflę osobom bez własnego sprzętu. MOSiR informuje też, że honoruje MULTISPORT, FIT PROFIT, MEDICOVER SPORT oraz Zgierską Kartę Mieszkańca.
To krótka, ale konkretna propozycja dla tych, którzy szukają ruchu bez większych przygotowań. Wystarczy pojawić się na miejscu i sprawdzić dostępne wejścia w wyznaczonych godzinach.
na podstawie: Urząd Miasta Zgierz.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (UM Zgierz). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Ślizgawki wracają na cały tydzień. MOSiR przypomina zasady

Teatralny maj w Starym Młynie - dwa spektakle, dwa różne światy

Majówka w Starym Młynie: kino gra, kawiarnia pracuje, reszta zwalnia

Stary Młyn zmienia bilety online - będzie prościej, ale z jedną dopłatą

Pełny grafik ślizgawek na majówkę i pierwszy tydzień maja w Zgierzu

Majówka w ruchu. MOSiR Zgierz stawia na lód, wodę i park linowy

Młodzi artyści w Zgierzu odebrali nagrody po śpiewie i malowaniu

Maczeta w mieszkaniu - pościg za 40-latkiem zakończył się aresztem

Najsilniejsze alergeny wiosenne - jak sobie z nimi radzić?

W Ozorkowie uczniowie uczą się wspierać rówieśników w kryzysie

Krzywda dziecka nie zawsze jest widoczna. W Parzęczewie pokazano jak ją rozpoznać

Prawie 11 kilometrów spaceru. Głowno w zielonej odsłonie

„Nowa Cebula” zagląda w przyszłość, a w środku czeka sporo zaskoczeń

