Letnie zajęcia plastyczne dla starszych maluchów w Zgierzu

1 min czytania

W lipcu odbędzie się kolejna edycja zajęć skierowanych do starszych dzieci w wieku przedszkolnym, które mają na celu rozwijanie zainteresowań kulturalnych. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli poznać różne techniki plastyczne, co pozwoli im na kreatywne spędzenie czasu podczas wakacji.

Termin i miejsce wydarzenia

Zajęcia odbędą się 28 lipca 2025 roku w godzinach od 11:30 do 12:30 w siedzibie przy ul. Rembowskiego 17 w Zgierzu.

Informacje o zapisach

Zapisy na wydarzenie ruszą 13 czerwca o godzinie 12:00 i będą prowadzone w formie elektronicznej. Uczestnictwo jest skierowane do starszych maluszków, a oferta ma charakter edukacyjno-artystyczny.

Opis zajęć

Podczas lipcowego spotkania dzieci będą miały okazję zapoznać się z różnymi elementami plastycznymi i rozwijać swoje umiejętności manualne oraz wyobraźnię. Zajęcia stanowią część wakacyjnego cyklu poświęconego tematom kulturalnym odpowiednim dla młodszych dzieci.

Autor: info_wydarzenia