Plakat promujący wydarzenie

Miłośnicy polskiego kina doskonale pamiętają jej role: Ani Pawlakównej, Barbary Radziwiłłównej czy Marii Jolanty Wilczur. Anna Dymna to nie tylko aktorka teatralna i filmowa, od wielu lat artystka angażuje się w działalność społeczną. Założyła Fundację "Mimo Wszystko", współorganizuje dobrze znane w Zgierzu przeglądy twórczości osób niepełnosprawnych "Albertiana".

W Zgierzu będziemy świadkami spotkania dwóch wybitnych osobowości. Rozmowę z Anną Dymną przeprowadzi Wojciech Bonowicz - publicysta, autor tomów poetyckich, finalista literackiej Nagrody Nike.

Wtorek 23 kwietnia 2019 r. o godzinie 18:00 zapraszamy do Centrum Kultury Dziecka (ul. ks. Sz. Rembowskiego 17).

Wstęp wolny.

Możliwość zakupu książek.

To już czwarte spotkanie z cyklu "Co za gość..." organizowanego przez Wydział Promocji i Kultury UMZ. Do tej pory gościliśmy w naszym mieście Szymona Hołownię, Krzysztofa Vargę i Piotra Lipińskiego.

W planach spotkania m.in. z Krzysztofem Zanussim i Bronisławem Wrocławskim.

Źródło: Facebook wydarzenia

Do pobrania: 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.